Fenomén 1111 – frekvence nové reality

Fenomén 1111 – frekvence nové reality

Číslo 1111 či 11:11 jako kód je světově proslulý, obrovský psychický fenomén, jakýsi úvod do synchronního vnímání světa přes numerologické značky, symboly. Jestli považujete takový opakovaný výskyt stejného čísla během několika dní za normální, nezlobte se, ale podle mě, jste paranormální.
1111 je synchronicita.


Dostávám zakázku na e-mailing k akci, která má vyvrcholit dne 11. 1. 2014. Všimnu si, že datum obsahuje 1111 a zpozorním. Vím, co ta číselná frekvence znamená a je to jedinečná příležitost si ověřit, zda naše realita může být skutečně kódovaná do jasně čitelných číselných struktur.

Odevzdávám zakázku a rozhodnu se projet svým vozem k jednomu svému oblíbenému místu. Rituálnímu a magickému. Vždy, když si mě toto místo „zavolá,“ prožiji zde něco zásadního, co zpravidla významně ovlivní můj život. Je to pověstmi opředené místo. Růžový palouček. Je tam památník se jménem J. A. Komenského. Vše je podrobně popsáno v mé knize Synchronní svět. Nasedám do auta a všimnu si, jaký ukazuje počet ujetých kilometrů: 111,1. Zásah číslo 1. Je večer, několik minut poté, co jsem odevzdal zakázku na 11. 1. 2014. Ujedu jen pár metrů a číselník se překulí na 111,2. Vskutku skvěle vyměřeno.

Druhý den mi pípne telefon: Na váš účet přišla částka 1111. Zásah č. 2. Ve skutečnosti jsem takovou platbu neměl dostat, odesílající tak ale prostě zvolil.

Jsem poprvé na místě, kde má 11. 1. 2014 proběhnou zmíněná akce, je to pracovní dopolední schůzka, řešíme detaily akce. Opustím hotel a venku se jen tak zběžně dotknu telefonu, chci vědět, kolik je hodin: 11:11. Zásah č. 3.

Pokud se vjemy opakují potřetí považuji „zpravodajství“ za mimořádně silné, dalo by se říci, za trojedinné, tedy boží. Začínám si uvědomovat, že to, co mi tato číselná frekvence přináší, bude v mém Bytí přelomové.

Natáčím rozhovor pro Expresrádio 90,3 FM o své cestě do Finska, kde jsem se seznámil s atmosférou celosvětové food mánie Restaurant Day, kterou v Praze organizuji. Opouštím studio a reportérka řekne: Rozhovor půjde 11. 11. v 11h. Cuknu s sebou a přeptám se znovu na ten datum a čas. Ano, odpoví, to je dobré znamení, že?

Zásah, ne, bombastická trefa č. 4.

Každý den fotografuji, je to moje vášeň, skončím svoji ranní foto procházku a všimnu si počtu snímků v přístroji: 1111. Je to poprvé, co můj přístroj dosáhl tohoto počtu snímků, mám ho asi dva měsíce. Zásah č. 5.


Číslo 1111 či 11:11 jako kód je světově proslulý, obrovský psychický fenomén, jakýsi úvod do synchronního vnímání světa přes numerologické značky, symboly. Jestli považujete takový opakovaný výskyt stejného čísla během několika dní za normální, nezlobte se, ale podle mě, jste paranormální.

1111 je synchronicita.

To znamená, že to nejste vy, kdo ji hledá, ale že synchronicita si našla vás. 

„To číslo vidím všude, děsí mne to.“
„Když jsem se dostal z rakoviny, začalo se kolem mě všude objevovat.“
„Kdykoliv se podívám na hodinky nebo mobil je tam 11:11, jsem blázen?“

Tisíce lidí ve světě sdílejí zkušenosti s touto číselnou sekvencí a na základě pozorování REÁLNÝCH životních událostí je dnes k tomuto kódu empiricky přiřazeno:

Je to brána, přelom, přechod do Nové fáze. Zpravidla dochází k zásadním změnám v osobním nebo profesním životě. Jedničky přinášejí nový začátek, nezávislost, vyjadřují individualitu, jsou nositelky iniciativy, odvahy a síly, tvořivosti, štěstí a naplnění. V největší intenzitě mohou přinést totální restart, znovuzrození.

Označují vstup do období, že jsme schopni tvořit vlastní realitu svým myšlením a záměry. 

Pro ty, kteří ještě občas sklouznou k nepřátelskému pojetí vesmíru, jsou také výzvou doladit své myšlenky tak, aby byly jednoznačně pozitivní.

Další lidé popisují tento jev jako začátek období svého Probuzení, jakýsi Awaking Code, kdy poprvé dostali klíče od svého podvědomí. Kdy se díky tomuto jevu duchovně otevřeli. Často se pak stává, že tato původní sekvence je nahrazena dalšími, jinými číselnými kombinacemi. Obecně pak již proud synchronicit již nejde zastavit a vnímání světa je již navždy proměněno.

Někdy tento číselný jev doprovází skutečnost nejen, že jsme na dobré cestě, ale že se přímo dotýkáme našeho nejvyššího osudu a naplnění. Že plníme životní poslání, úkol duše. Jaký to dar!

Pokud vám 1111 vpadnou do života při plánování nějakého projektu nebo změn v životě, je to jednoznačně zelená pro vaše záměry. Na nejvyšší možné úrovni. Jste požehnáni!

Já osobně vnímám 1111 jako scénu z Matrixu, kde cokoliv jste si přáli, je před vašimi zraky přímo zhmotňováno.

Nelze dostatečně zdůraznit, že realita vniká zevnitř.

Vydržte, udržte si směr a jen sledujte, jak se vnější realita ohýbá přesně podle vašeho vnitřního nastavení. Jak směšné potkat někoho, kdo tvrdí, že jeho situace vzniká neustálým proudem smůly, přitékající jen a jen zvenku. A jen a jen k němu.

Máte sen? V tom případě máte i potenciál ho uskutečnit. Proto Váš soused má jiný sen. Vesmír rozděluje Sny podle možností snícího. Není blbý. Bude dávat vegetariánovi sen o vyhlášených argentinských steacích ve skvělé vlastní restauraci?

Ne. Váš sen čeká na Vás. Jen sněte a konejte.

Foto | Kamil Novotný

Kdo stále má ještě problém, že by snad čísla mohla něco vyjadřovat, připomínám slova Pythagora, že vše ve vesmíru je matematicky přesné a že každé číslo má svou vibraci a svůj význam. Euklid prohlásil, že Zákony přírody nejsou nic jiného, než matematické myšlenky Boha. Ostatně vašemu skepticismu je právě konec. Vaše vědomí již přijalo informaci (ne náhodou jste dospěli k tomuto textu) a jste svým způsobem právě iniciováni. Záhy neobvyklá čísla začnou vstupovat do vašeho vědomí a sami se budete snažit odhalit jejich význam. Dívejte se na svět pohledem Vašeho snu a uvidíte nebe, světlo a rozkvetlé stromy. Zbytek nestojí za řeč.

Myslíte, že tu jsou nějaké limity? Nějaké hranice? A kdo by je asi stanovil? Poradní mix učitelů, strejdů a paní od vedle? Oni vás mohou měřit jen tak, kam sami dosáhnou. Vaše limity si stanovujte sami.

Mít sen je o tom být praktický. Každý detail má smysl. Vlastně vás v tuto chvíli od světového úspěchu může dělit pouhé 1%.

Sleduj pozorně, kde sídlí tvůj největší strach. Tam je zdroj tvé obrovské energie. Strach uvolněný z těla má pak nezlomnou tvořivou sílu.

Opusť veškeré představy ostatních a společnosti, kdo a jaký by jsi měl podle nich být a staň se svobodným. Jestli cítíš, že Tvé místo je být světovým speakrem, zaujmi ho. To je jedno, že ti tvoje teta nerozumí. Být svobodný je tvé právo od narození. 

Vše ve vesmíru je od základů vibrující energie a různé číselné kódy nám odhalují charakter jednotlivých frekvencí…

Pokračování článku na http://synchromysl.blogspot.cz/


Přečtěte si také další Kamilův blog 11:11 11.11. Umři, jestli chceš.

 


Autor Kamil Novotný | Web synchromysl.cz | Facebook Synchronicita | Foto úvod Jerry „Woody“