Ako získať z liekov čo najviac?

Ako získať z liekov čo najviac?

Všetci vieme, že bežné „lieky” z tovární farmaceutických spoločností, majú mnoho nežiaducich vedľajších účinkov. Už ste ale počuli o tom, že niektoré lieky môžu mať aj žiaduce vedľajšie účinky? Áno, môžu. Ako ich získať? Je to veľmi jednoduché. V prvom rade si pre svoje ochorenie vyberte tie správne LIEKY. A to sú homeopatiká.


Skôr, než spoznáte žiaduce vedľajšie účinky homeopatík, poviem vám, čo je klasická homeopatia. Je to prírodná medicína, ktorú vynašiel Samuel Hahnemann pred vyše 200 rokmi. Ja ju volám „terapia budúcnosti”. Prečo? Máme rok 2015 a možno aj vy vnímate, že vedomie ľudstva sa posúva na inú úroveň. Pomaly ľudia začínajú vidieť svet nad hmotou. Vedia, že „oni“ nie sú len hmotná schránka. Ľudstvo sa mení. Pretože sa človek mení. Jedinec pracuje na sebe a mení sa.

Skrz seba zmením teba a celý svet!

Čím ďalej, tým viac ľudí chce byť slobodnými. Uvedomujú si svoju jedinečnosť. Chcú si tvoriť svoj svet sami. Toto sú benefity, ktoré prináša homeopatia. Hľadí na vašu jedinečnosť. Pomáha vám byť nezávislým. Podporuje vás vo vnímaní svojho tela a duše. Dovolím si tvrdiť, že je to skratka k vášmu vedomiu.

Okrem toho, že homeopatiká vám pomôžu vyliečiť sa z ochorenia, dodajú vám žiaduce vedľajšie účinky:

  1. Podpora imunity
  2. Zvýšenie duševnej a fyzickej výkonnosti
  3. Kvalitný spánok
  4. Stabilizovaná pocitová teplota tela
  5. Spokojnosť
  6. Životný štýl
  7. Zlepšenie stavu pokožky, vlasov, nechtov

Netvrdím, že ich budete mať všetky naraz a hneď. Na dobré veci si treba počkať. Ale s určitosťou viem, že pri presnom homeopatiku budete mať hneď zvýšenie výkonnosti a kvalitný spánok. Na tie ostatné žiaduce účinky homeopatie si troška počkáte. Ale stojí to za to!


babi

Príklad z praxe

V apríli 2013 prišla ku mne 75-ročná dôchodkyňa s diagnózou reumatizmus, artritída, osteoporóza. Reuma jej začala, keď mala 42 rokov. Trvalo 4 mesiace, čo som jej našla presné homeopatikum. Vystriedali sme 4 homeopatiká. V júli 2013 sa jej zmiernili reumatické bolesti na minimum. Začala opäť denne bicyklovať. Znova mohla kľačať v kostole. Dobre spala. Prestala mať pocit chladu v nohách. Na kontrole v máji 2015 mi povedala, že na posledných troch krvných testoch u reumatológa nemala žiadne zápalové hodnoty. Ako 77-ročná začala hrať divadlo. Prestala byť prísna na seba, čo sa týka povinností. Dnes vníma svoju hodnotu a robí niečo aj pre seba, nielen pre svoju rodinu. Užíva si život!


Prečo trpieť roky? Nie je treba. Klasická homeopatia vie pomôcť aj pri diagnózach, s ktorými si konvenčná medicína nevie rady. Homeopatiká vám pomôžu s ochorením a ako bonus máte žiaduce vedľajšie účinky.

spokojnost

1. Podpora imunity

Každé jedno homeopatikum, ktoré si dáte, vám podporí vašu obranyschopnosť. Je jedno či riešite akútnu alebo chronickú chorobu. Homeopatia podporí váš organizmus zvnútra. Táto terapia pomáha naštartovať vašu obranyschopnosť, ktorá sa už postará o chorobu. Nikdy nerieši len následok ochorenia. Vždy sa zameriava na príčinu ochorenia, čo zabezpečí nenávratnosť choroby. Základ homeopatických liekov tvorí látka minerálneho, rastlinného alebo živočíšneho pôvodu. Neobsahujú žiadne toxické látky. Homeopatiká dostanete kúpiť v každej lekárni. K dispozícii máte homeokomplexy, teda viaczložkové lieky. Napríklad Coryzalia na nádchu, Sedatif na nespavosť. A potom jednozložkové lieky, ktoré vám odporučí diplomovaný homeopat.

2. Zvýšenie fyzickej a duševnej výkonnosti

Po homeopatickej terapii sa dostáva váš organizmus do rovnováhy. Máte plno energie. Zvládate všetko s ľahkosťou. Bežne sa stáva, že sa človek vracia ku koníčkom, ktoré dávno nerobil. Prípadne si nájde nové aktivity. Často sa stáva, že človek začne robiť to, čomu sa chcel venovať ako dieťa. K čomu mal blízko a robil to rád. Ale v minulosti mu bolo povedané, že bude radšej zubárom ako chovateľom koní. Keď je človek zdravý a má dostatok energie, zistí, že môže robiť aj veci, ktoré ho bavia a predsa ho uživia.

3. Kvalitný spánok

Hneď na začiatku homeopatickej terapii sa vám skvalitní spánok. Prestanete brať lieky na spanie. Ráno budete oddýchnutý. Nie je dôležité, či spíte dlho. Podstatná je kvalita spánku.

Spánok náš každonočný je spojenie so zdrojom. Preto ho nebagatelizujte!

4. Stabilizovaná pocitová teplota tela

Veľa ľudí, najmä žien je veľmi zimomravých. Či už na celom tele, alebo len na končatinách. Homeopatiká upravia prúdenie krvi v tele. Po čase zistíte, že sa už toľko nemusíte naobliekať, prikrývať, spať s ponožkami. Samozrejme môže ísť aj o opačný stav. Extrémna teplokrvnosť a potenie sa dostane tiež do rovnováhy.

5. Spokojnosť

Na homeopatických kontrolách vidím, ako sa človek mení. Vyrieši problémy a nadobudne spokojnosť nad svojim životom. Hlavne stráca emocionálne výlevy. Postupne odchádzajú prchké reakcie, hnev, depresie, žiarlivosť. Je miernejší. Nevytočí ho to, čo predtým. Človek sa vysporiada s dlhodobým smútkom. Prestáva mať strach. Začne venovať pozornosť aj niečomu inému, ako je len práca. Spokojnosť spočíva aj s akceptovaním samého seba. Jedinec sa prijme taký aký je. Veď všetci máme aj dobré aj zlé vlastnosti.

6. Životný štýl

Klasická homeopatia je úžasná v tom, že vás v ničom neobmedzuje. Môžete fajčiť, piť, jesť nezdravé jedlá…. čo len chcete. Homeopat vám nedá prísnu diétu. Nanajvýš odporúčania, ktoré môžete, ale nemusíte dodržať. Nemá to totiž vplyv na homeopatickú terapiu. Ako som už spomenula, pomocou homeopatík sa dostávate do rovnováhy. Takže všetky následné zmeny vášho životného štýlu vychádzajú prirodzene od vás. Bežne sa stáva, že vám prestane chutiť cigareta, alkohol, káva. Prestanete sa prežierať. Znížite prísun cukru. Pretože už nie je dôvod niečo kompenzovať. Konečne začnete sa hýbať. Dokonca si dobrovoľne zmeníte jedálny lístok. Samozrejme k lepšiemu. A čo je výsledkom týchto zmien? Ideálne miery a hmotnosť podľa vašich predstáv!

7. Zlepšenie stavu pokožky, vlasov, nechtov

Aj vy to vidíte, že je nejaká doba umelých nechtov, umelých mihalníc, zahusťovania a predlžovania vlasov? Niet divu. Každá žena (muž) chce byť spokojná sama so sebou. Aj ja som si tým prešla. Tento bonus však prichádza medzi poslednými v homeopatickej terapii. Prečo? Kvalita pokožky, vlasov, nechtov sú presným ukazovateľom toho, čo sa deje vo vnútri nášho tela. No a keď sme jedli desiatky rokov chemické lieky a Éčkové jedlá, nemôžeme čakať, že za 1 mesiac sa nám telo detoxikuje a dá do poriadku. Na hlboké zmeny treba čas. Ak ho doprajete svojmu telu, môžete zahodiť make-up, korektory, krémy na telo, príčesky, umelé nechty, umelé mihalnice. Tomu sa povie sloboda!


Polhodinový dokument so slovenskými titulkami o vzniku homeopatík, ich výrobe a účinku na naše telo.

Raz na jednej mojej prednáške sa ma spýtala pani: „Tie homeopatiká sú naozaj prírodné a bezpečné, keď majú takýto efekt?“

Ja som jej odpovedala:. „Veru áno. Dôkazom som ja sama, moja rodina, moje tri deti a všetci ľudia, ktorí podstúpili konštitučnú homeopatickú terapiu, či mojou pomocou alebo pomocou iného klasického homeopata.“


Autor Katarína Jančovičová, SAKHom. | Web homeopatkatka.sk | Facebook Homeopat Katka | Foto pinterest, pixabay

 

CR_trika_longjpg